Ochrana laku

CarShield –  efektivní ochrana laku Vašeho auta

Díky vysoké odolnosti CarShield nachází tato speciální fólie stále více uplatnění také u stavebních a lesních strojů, nákladních automobilů i kamionů = ochrana potažením celé kabiny a reflektorů. Dále samozřejmě také bezpečně ochrání Vaše motocykly, skůtry, čtyřkolky, lyže, snowboardy, jízdní kola, notebooky, atd… atd…

CarShield je vysoce transparentní, lesklá polyuretanová autofólie, která dokonale ochrání části Vašeho automobilu proti odlétajícím kamínkům i štěrku od kol ostatních vozidel. Zabraňuje také poškrabání laku na hranách dveří, či nárazníkách! (např. při parkování a drobných nehodách) V neposlední řadě také bezpečně střeží lak při častém mytí v automatických mycích linkách!!!

CarShield autofólie spolehlivě odolává oleji, smogu, hmyzu a většině chemikáliím. Tato speciální fólie zároveň zabraňuje vzniku koroze!!!

Pokud si necháte nainstalovat autofólii, vyhnete se dopředu mnohým nepříjemnostem a zklamáním. Škrabance,  které se objevují na laku auta dělaji Vaše auto méně atraktivni. V důsledku toho cena vozu při prodeji klesá dolů. Další výhoda fólie, která je včas aplikovaná, je bránit vlhkosti, aby působila na škrábance a tím nezačne předčasná koroze karosérie.

CarShield se dá použít všude tam, kde potřebujete zachovat původní krásu laku a přitom ochránit povrch před poškozením. Fólie je UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout na lak vozu. Po jeho odstranění bude lak vozu bez sebemenší barevné změny a odstín zůstane stejný jako na nechráněných místech. Tuto speciální fólii lze odstranit bez jakéhokoli poškození laku a samozřejmě nezanechá zbytky lepidla na vozidle. Lak a barva automobilu budou vypadat stále jako nové!!!

Autofólie CarShield se standardně dodává v šíři 61 a 122 cm a tloušťce od 200 do 360 +/- 20 micronů
• šíře 61 cm se nejčastěji používá na přední, či zadní nárazník. Dále také na přední masku, zpětná zrcátka a prahy vozidla.
• šíře 122 cm nabízí možnost ochránit celou karoserii vozidla tak, že téměř nerozeznáte přítomnost tohoto čirého filmu. Ale především Vám dokonale ochrání celý automobil a neomezuje barevnost Vašeho plechového miláčka.

Záruky a garnace námi instalované ochranné fólie CarShield
• Tato speciální fólie je akceptována pojišťovnou při uplatnění plnění po dopravní nehodě, vandalismu, či jinému mechanickému poškození!
• životnost fólie garantujeme při správném použití a ošetřování 5 let. Avšak víme, že naprosto spolehlivě ochraňuje Vaši karoserii po dobu minimálně 6 – 10 let!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: CarShield není nástřik, ale FÓLIE!!! Nutno brát na vědomí, že po instalaci jsou minimálně znát přechodové hrany a spoje. Tento materiál má určitou hranici tvarování (elastičnosti), kterou nelze překročit.