Reklamní polepy

Polepy aut a dalších dopravních prostředků

Mezi žádané a účinné typy reklamy patří polepy automobilů, motocyklů, autobusů a dalších dopravních prostředků. Polepy se provádí různými způsoby. Řezanou grafikou (prvky grafiky jsou vyřezávané z barevných fólií) nebo formou tištěných polepů. Tyto metody lze libovolně kombinovat.

Nabízíme kompletní služby. Stačí mít alespoň hrubou představu o tom, jak by měla reklama vypadat a mi Vám navrhneme optimální řešení. Vytvoříme grafický návrh, připravíme potisky a řezané prvky grafiky a provedeme aplikaci polepů na vozidlo. Automobily lze polepit i přímo u zákazníka. Lze dodat i samotné polepy, které si zákazník může aplikovat sám.

Ukázky naší práce naleznete v referencích.

 

Reklamní nápisy, poutače, polepy výloh, výstavy

 

Chcete-li zviditelnit Vaší firmu neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zhotovíme návrh na míru dle vašich představ. Provádíme interiérové i exteriérové polepy výloh – označení obchodů a provozoven, nápisy na výlohy, reklamní poutače, reklamní plachty, informační tabule.  Pro polepy výloh je možné využít technologii řezané i tištěné grafiky.

Dále vyrábíme venkovní i vnitřní cedule, reklamní stojany, navigační a informační systémy, směrové tabule a šipky, materiály pro výstavy a veletrhy.

Ukázky naší práce naleznete v referencích.

 

Jednostranně průhledné polepy oken – one way vision

 

Jedná se o speciální jednostranně průhledné samolepící fólie na okna, tzv. průhledné polepy. Folie mají jemný dírkovaný povrch, díky kterému je z vnitřní černé strany vidět přes folii ven. Venkovní bílou stranu je možné potisknout jakýmkoliv motivem, poté pro delší životnost zalaminovat. Folie jsou výborné pro polep oken automobilů i polep výloh.